::R@keta >> Generation Web Vol.2>>

nástěnka Co se vám naposledy zdálo ? --- stats --- home

více...
21. listopadu 2019 [22:59:07]
Rakeťáci © 2008-2012
(nápověda)
(starý úvod)
Co se vám naposledy zdálo ?

:: homepage
vlastník: _LANEY_ ::
39 odběratelů ::
jen příspěvky od:
(zastavit refresh) << na vršek nahoru :: 26-45 z 445 :: dolů dospod >>
Siren
* 21. ledna 2015 [10:25:45] Re :: link
Siren » Sleepy (9:38:26): what.the.fuck, man :)))
 
Sleepy
21. ledna 2015 [9:38:26] Re :: link
Sleepy » Akční scéna. Já a dva spolužáci ze základky se ve výstroji probíjíme skrz opuštěnou továrnu plnou emzáků s chapadly a hubami plnými zubů. Lootujeme mrtvé šlápnutím na hlavu a mrtví emzáci vyzvrací ukousané končetiny, zásobníky a lékárničky skupiny, která sem přišla před námi. Když se probijeme k zadnímu východu a vyjdeme ven, stojíme na rozlehlé pláži. Stmívá se a na obzoru se objeví mohutná vlna. Jak se přibližuje, tak se se její hraně pořád nepravideln blýská a ozývají se výstřely. Jeden ze spolužáků na mě zavolá, že to není vlna a podá mi dalekohled. Kouknu se a vidím, že to je stěna tvořená spletencem emzáků. Všihni se ošívají a proplétají aby udrželi tvar. Stěna se pomalu zmenšuje. Má teď asi 30 metrů na výšku. Sleduji dál, abych zjistil co jsou ty záblesky a vidím na horní hraně stěny stovky chlapů s útočnými puškami jak střílí pod sebe. Stěna se dál přibližuje a snižuje.
Na pláži zastaví kousek od nás dodávka se satelitem a ke mě přispěchá reportérka, kameraman a zvukař. Reportérka mi udýchaně sdělí, že jde o přímý přenos a chce vědět jaký to byl pocit zbavit se těch emzáků v továrně. Podám jí dalekohled a řeknu, že teď máme jiné starosti. To už je vlna dost blízko aby šlo vidět hemžící emzáky i bez dalekohledu. Po chvíli má už jen několik metrů a chlapi nahoře dál neúnavně pálí do emzáků pod sebou. Během pár okamžíků dorazí i zbytek a když se dotknou písku na pláži, tak už zbývá posledních pár roztroušených emzáků. Na posledním z nich se jako na surfovacím prkně sveze postarší chlap a jakmile seskočí, tak ho střelí pistolí do hlavy. Je to Russel Crowe celý oblečený jako člen zásahovky (krom kukly a helmy). Příjde ke mě a dělí mi, že jeho jméno je Praotec Čech a přišel tu udělat pořádek. Za něj se postaví těch několik stovek chlapů, co přijeli na „vlně“ s ním. Všichni jsou oblečení stejně. Mají výhružné pohledy.
Najednou z areálu továrny za námi vyběhne armáda ČR a postaví se za nás.
Nastane velká mela. Všichni jsme tak blízko, že použít útočné pušky není možné a tak se všichni bijí hlava nehlava pěstmi a pažbami. Nikdo neumře, ale nakonec je celá armáda ČR spoutaná a ve skupinkách sedí různě po pláži. Praotec si mě a jednoho spolužáka vezme stranou. Sdělí mi, že se vždycky jednou za pár stovek let vrací aby se přesvědčil, že všechno jde podle plánu. Pak zahlédne reportérku a jde k ní. Ta chce rozhovor, ale on ji začne osahávat a říká jí ať nedělá cavyky.
Kameraman se jí zastane a zkusí uhodit Praotce. Ten uhne ráně, vykloubí mu rameno a střelí ho pistolí mezi oči. Při tom nám dvěma nikdo nevěnuje pozornost, tak mi spolužák neohrabaně rozváže ruce a upozorní mě, že nám nesebrali pistole. Rozvážu ho, vytáhneme pistole a stojíme kousek od Praotce, který trhá oblečení z reportérky. Situace se vyhrocuje a je čas něco udělat. Pak se ozve budík a já se probudím do dalšího produktivního dne v práci.
 
Stenly
* 8. ledna 2015 [3:15:01] Re :: link
 
Stenly
* 8. ledna 2015 [3:14:36] Re :: link
Stenly » posledni dobou si zase po probuzeni nic nepomatuju, ale tak jendou tejden to je nejaka solidni vyziva
 
doreen
28. prosince 2014 [14:50:50] Re :: link
doreen » haha :D já už asi týden říkám, že jsou nějaký skvrny na slunci..

můj poslední sen - když jsem na boží hod vytuhla u babičky na gauči v místnosti plné lidí - byl o tom, že jsem byla s jedním kolegou u mojí kamarádky, kde jsme asi měli sex. potom jsme se tam nějak poflakovali a já jsem mu chtěla sdělit, že kamarádčino morče je otce těch mých, přičemž koukám a to morče mělo lidskej obličej.. já jsem z toho tak minutu vůbec nevěděla a z nějakýho důvodu jsem se tam tomu nechtěla divit, tak suverénně říkám "tak tohle je filip"
 
uri
* 28. prosince 2014 [10:49:34] Re :: link
uri » Sleepy (10:48:46): na midget pron a retardy koukam na netu porad, to by me asi uz nedokazalo nijak rozhodit '))
 
Sleepy
28. prosince 2014 [10:48:46] Re :: link
Sleepy » uri (10:38:04): Buď rád, já toho midgeta a downuv syndrom měl před očima ještě půl dne :D
 
uri
* 28. prosince 2014 [10:38:04] Re :: link
uri » Sleepy (10:37:20): se mi zdalo ')
 
Sleepy
28. prosince 2014 [10:37:20] Re :: link
Sleepy » že jsi zíral celý den na ten ghostface se ti zdálo, nebo až po probuzení?
 
uri
* 28. prosince 2014 [10:33:59] Re :: link
uri » me se naposled zdalo, ze mi holka chtela poslat nejakej le sexy snapchat, tak sem to otverel a misto le sexy snapchatu tam byl nejakej zasrane desivej ghostface, kterej se mi vypalil do obou sitnic a nehodlal zmizet, takze sem stravil druhej den prakticky slepej zirajic na ten ghostface '))
 
Sleepy
28. prosince 2014 [10:23:15] Re :: link
Sleepy » třeba příště :D
 
Siren
* 28. prosince 2014 [10:01:00] Re :: link
Siren » Sleepy (22:36:33): achjo, četla jsem to před spaním a pak se mi zdálo, že jsme měli sex my dva .))
 
Sleepy
28. prosince 2014 [8:15:10] Re :: link
Sleepy » Sili (0:10:25): co to? :)
 
uri
* 28. prosince 2014 [0:36:58] Re :: link
uri » neumim mocit v lese XD jinak celkove slusnej mindfuck ')
 
Sili
28. prosince 2014 [0:10:25] Re :: link
Sili » eh...aha :D

a uz sme dlouho nevideli amrama,nespa?
 
Sleepy
27. prosince 2014 [22:36:33] Re :: link
Sleepy » Další várka psychadelik :D

To si tak jdu na raketa sraz, který se koná někde v chajdě v lesích. Nejdu sám, jdeme tři. Následně já močím v lese a vysvětluju Urimu jak se to dělá. Amraam stojí kousek od nás, poslouchá a souhlasně přikyvuje. Stmívačka a jsme na místě. Všichni se náramně baví a jen já sedím u baru osvětleného modrými neonovými tyčemi a vysvětluju kolegovi z práce jak jsem zažil neuvěřitelně nudné vyloupení banky, kde lupiči chtěli méně peněz než jim pokladní vysolila. Později vím, že mám sex s Rudie, ale je to za bledě modrým koupelnovým závěsem a nic z toho nevidím (nekoukám svýma očima). Za chvíli potkám Morgen jak vykřikuje: "Oni měli sex! Věřili byste tomu? To je něco!" Jdu dál a zjistím, že jsou všude kamery. Střih a já sedím doma na gauči s mojí a sledujeme televizi. Najednou naskočí reklama na novou reality show s názvem raketa sraz. Okamžitě zblednu a trnu co tam uvidím, protože nějak vím, že to budou záběry z toho našeho srazu a určitě je kamera i v koupelně. Jakmile začne upoutávka, tak se objeví vana s černou vodou a plave v ní nějaká herečka z toho seriálu Ulice (hraje tam nějakou drbnu". Střih, plave jiná, střih plave tam dítě s downovým syndromem, střih, plave tam zatracený zakrslík... v tu chvíli mi dojde, že infarkt nedostanu a tak nějak se probouzím.
 
Stenly
* 18. listopadu 2014 [16:14:40] Re :: link
Stenly » i loleth
 
uri
* 18. listopadu 2014 [8:31:01] Re :: link
uri » Siren (17:56:20): to zni jako podivne zvracena verze alenky v risi divu ')))
 
Siren
* 17. listopadu 2014 [17:56:20] Re :: link
Siren » já mívám nebo si aspoň pamatuju zásadně ujetý sny

např. dneska
nejdřív jsme s kamarádkou lezly do stromu, ve kterým bylo nespočet šedivých místností a chodeb, abychom zachránily nevylíhnutý ptáčata, potom tam z jedný třídy sundala Poeovo kyvadlo s tím, že jsem si ho přece vždycky chtěla pověsit do pokoje. následně ve třídě zmizela, takže jsem si šla vnitřek stromu projít s mladým feťákem, se kterým jsme narazili na bandu delikventů, která tam měla tajný sídlo a která by nás jinak zabila, kdyby feťák nezačal tvrdit, že mě přivedl, aby si se mnou užili, čehož šli dva hned využít, ale nějak jsem je v půlce sejmula, pak jsem sebrala bič, vešla do ohromnýho nádvoří, kde byli moji bývalý spolužáci, všichni na sobě měli masky králíka a já je mlátila bičem, i když se nikdo nebránil ani se mě nesnažili zastavit, maximálně pár lidí odešlo, a skončila jsem, až když jsem spolužačce vyšvihla oko

my brain is ok
 
uri
* 13. listopadu 2014 [17:15:02] Re :: link
uri » guano (18:41:36): wtf '))
 
jen příspěvky od:
(zastavit refresh) << na vršek nahoru :: 26-45 z 445 :: dolů dospod >>