guano »
guano (13:15:09): jakože jde o tu perspektivu... dokážu si představit, že nějakej pán má nějakou nemocnou manželku, nevim, a tohle pro něj spadá do kategorie "ee, masáž".)) jinak samozřejmě, ten pocit, že někomu musíš platit, aby... a bůhví, kdo před tebou... to asi nic moc.))