::R@keta >> Generation Web Vol.2>>

nástěnka o vztazích --- stats --- home

více...
26. května 2020 [5:57:37]
Rakeťáci © 2008-2012
(nápověda)
(starý úvod)
o vztazích
zakresli se na schéma ► http://jdem.cz/k72n2

:: homepage
vlastník: Silly ::
správci: matejcik ::
89 odběratelů ::
jen příspěvky od:
(zastavit refresh) << na vršek nahoru :: 40-59 z 23553 :: dolů dospod >>
wwriter
4. května 2019 [14:50:23] Re :: link
wwriter » No jak to tak čtu, závidím (skutečně) závidím vám jen to jediné: A to váš mladý věk. :)

To co popisujete se děje v průběhu života mnohokrát v mnoha podobách, vždy je z toho člověk špatný, když si je vědom skutečnosti, že s ním partner(ka) tzv. vyšplouchl(a).

No a na to abych si zde vyléval svoje bolavé srdce, na to jsem moc střízlivý. :)
 
In.bloom
6. února 2019 [12:45:05] Re :: link
In.bloom » swagger (16:13:37): tak hura zpet na loviste :-D
 
swagger
5. února 2019 [16:13:37] Re :: link
swagger » In.bloom (15:07:44): no zamilovanej asi uplne ne, na to bylo moc brzo
 
In.bloom
5. února 2019 [15:07:44] Re :: link
In.bloom » A byls do ni vubec zamilovanej, protoze sibjektivne tvuj popis mi prijde spis jako takovy randeni nez vztah... ale na to mame asi kazdy jiny pohled zejo jak uz tu nekdo zminil..
 
swagger
2. února 2019 [6:36:16] Re :: link
swagger » guano (1:50:59): no na zacatku jsem ji rekl svou definici toho, ceho jsem ted schopnej v nejaky socialni interakci, ktera by se dala nazyvat vztahem- parkrat v tydnu se videt zbyvajici cas je proste muj zivot a moje vec, ona to odkyvala, ten cca tyden to vydrzelo, vsechno bez problemu a pak jsem minulou sobotu dal prednost kamaradum a byl ohen na strese, pritom moc dobre vedela, ze to nase chlastani predchazi hlavne dost dulezity probirani spolecnyho podnikani, do ktereho se ted budeme poustet. Ja jsem ji vzdy vse rikal maximalne v klidu a hlavne s, dle meho, dostatecnym vysvetlenim proc se ten den nemuzeme videt a vzdy navrhnul nejaky jiny den, kdy bych se ji venoval na maximum.
 
guano
1. února 2019 [23:56:52] Re :: link
guano » boo (18:29:37): jak to myslíš konkrétně?
 
boo
31. ledna 2019 [18:29:37] Re :: link
boo » guano (20:25:02): odstavec dva - jasnej protiprenos!
 
Sili
31. ledna 2019 [12:59:01] Re :: link
Sili » Mne tedy přijde zase hledat si za takových podmínek /předpokladu vůbec nejakej protějšek jinej nez 'máš chuť na sex?'
 
guano
31. ledna 2019 [1:50:59] Re :: link
guano » swagger (23:16:14): no a podal jsi to jakym stylem? jakože vidět se třikrát v tejdnu a řešit svoji práci mi nepřijde nějak "závadný", ale takovýmu drsnýmu označení jako by předcházelo "hele, já s tebou nikam nikdy nepojedu, nazdar".))
no a to je otázka blízkost-vzdálenost!
 
swagger
30. ledna 2019 [23:17:32] Re :: link
swagger » swagger (23:16:14): nebo teda abych byl fer, tak ona ted na dovolenou asi cas ma a ja nemusel brat projekt, na kterym ted delam, ale stalo se.
 
swagger
30. ledna 2019 [23:16:14] Re :: link
swagger » guano (20:25:02): no ze mi prijde se videt trikrat v tejdnu fakt dost a zajima me hlavne prace a muj vlastni zivot a ne planovani vyletu a dovolenejch, na ktery stejne nemame ani jeden cas
 
guano
30. ledna 2019 [9:56:05] Re :: link
guano » Lord_Palda (9:17:07): na internetu lze probírat vše .D samozřejmě těžko dojde k nějakému objektivnu a velkým zaručeným radám, ale minimálně je zajímavý, když se někdo podělí o svůj pohled.
/ že tě teda zaujalo zrovna nějaký čůrání, který jsem dávala jako příklad nezájmu člověka, kterýho si představuju pod tim "sebestřednym" .)) jsem to musela znova číst, jestli někdo nepřidal hlášku o svym pomočování .DD
 
guano
30. ledna 2019 [9:37:48] Re :: link
guano » utubutu (7:01:52): ty seš blbá.) "tady je sucho, pojď rychlejc" bylo "tady uklouznoit nemůžeš, tak můžem zrychlit (když je kosa)". na zledovatělý ploše bych to nikomu neřekla, ani bych nezmiňovala zrychlení s bolavou nohou atd.
nechtěj po mně vytahování různých chatičkových případů .D
 
Lord_Palda
* 30. ledna 2019 [9:17:07] Re :: link
Lord_Palda » To čůrání je teda dost mazec :D

Je těžko něco na internetu řešit, protože vždycky z druhé strany mžůže být něco jako "nereálná očkeávání" a vůbec.. Byť tedy asi mně žena mravenčí prací taky změnila za dobu co jsme spolu, takže kdo ví.

Vždycky si vzpomenu na ruštinu a píseň Vysockého (překlad Nohavica)

Myslel sis přítel můj a teď
ryba rak nebo tak či tak
odpověď bys rád chtěl znát
můžeš-li na něj dát
s sebou do hor ho vem a jdem
vzhůru po boku bok co krok
lanem svým s ním se svaž ať znáš
s kým čest máš s kým čest máš

Jestli zlomí jej vzdor těch hor
skrčí nos ohne hřbet chce zpět
z ledovců na skalách když má strach
a přemýšlí jak by plách
pak ho znáš pak ho znáš až až
jen ho nech ať si jde kam chce
nežli s ním radši sám jdu sám
takovým nezpívám

Ale když nekňučel a šel
neskuhral na dně sil když byl
a když z výšky jsi slít on tě chyt
neboť byl kde měl být
když se bil když se rval a hnal
zmámen na štítech skal pak stál
je to on přítel tvůj při něm stůj
jemu jen důvěřuj
 
utubutu
* 30. ledna 2019 [7:01:52] Re :: link
utubutu » guano (20:25:02): tady je sucho, pojd rychlejc. Neni to tomu curani podobny? .p
 
guano
29. ledna 2019 [20:25:02] Re :: link
guano » a co je "určitej druh sebestřednosti" konkrétně?

Lord_Palda (12:15:25): nevim no, na jednu stranu souhlasim, že je těžký měnit zaběhnutý vzorce, nedejbože "chtít někoho měnit" nebo "chtít se kvůli někomu změnit" (je to vůbec dobrý, eh?), ale na druhou já osobně moc nemusim "takhle to je", případně jak zrovna zmiňuje swagger "takovej jsem, upozorňoval jsem na začátku", takovej alibismus, jako bych tušila v závorce "pokud ti to vadí, tak jdi do prdele", tedy "odmítám se vůbec na chvilku zamyslet nad tim, proč to tak je a jak to třeba upravit" (neřikám, že je to zrovna konkrétně swaggerův případ, jen používá tu větu). což mi přijde naprosto zásadní - zamejšlet se nad tim, jaký faktory maj vliv na to či ono chování. nerada bych v životě skončila jako někde v těch internetovejch poradnách, kde, když to přeženu, jsou nějaký ty pani vůbec rády, že někdo přijde domů a všimne si, že tam jsou, tak ať jsou ticho .D

já právě "jak jsem starší" (ugh!!!) - ok, a zamejšlim se někdy až moc .D, tak si uvědomuju, kolik věcí je danejch tim, že si něco táhneš z minulosti, něčeho se bojíš, něco si interpretuješ jinak, bla... a čim dál tim víc si taky začínám uvědomovat, jak moc (!) je důležitá komunikace, což teda tradá, jasně, to víme všichni, ale opravdu reagovat a snažit se chápat toho druhýho, aniž by docházelo k dramatickým odchodům, odmlčením, výkřikům atp. samozřejmě jsem si užila v průběhu let hodiny a hodiny neskutečnýho řešení, kdy jsem bezpochyby ultimátně mučila druhý (zpětně bych to dělala jinak a pomyslně se omlouvám za způsobené následky), zároveň mě k tomu často dovádělo to, že druhej člověk prostě neodpovídal na moje otázky, nebylo prostě možný si vzájemně si říct, co se děje a co s tim budeme dělat.

mam u sebe mimochodem pocit, že si jsem si teď podvědomě, abych se vyhnula pocitu, že na mně někdo visí a chce mě pohltit, opět jako objekt zájmu vybrala někoho, na koho bych teoreticky mohla nalepit něco mezi "sobec", "samorost" atd. (jak moc je to vzdálený od "sebestřednej hajzl"? což mi teda přijde jako docela brutální výraz), přesně se taky naťuklo "já to tak mam a musíš to chápat, nemůžu se (a nechci) měnit". takže to je pak vlastně tak, že ačkoliv mam ráda svůj klid a nejsem tak plurálový typ ("my máme rádi..."), necejtim dostatečnej zájem... (no nic, je tam samozřejmě xyz dalších faktorů, vůbec forma "vztahu" atd., bla)...
jen že když nad tou "sebestředností" přemejšlim, tak jako kdyby to šlo trochu v ruce s jakousi "nezávislostí" (souvisí to vlastně s tim "nevěřim nikomu", takže nikdo neni moc blízko, ne?)...která je právě fajn, pokud na sebe nemaj lidi bejt nalepený, já si třeba ráda dělám svoje a otázku "blízkosti-vzdálenosti" taky považuju za dost aktuální, ale pak je tam taky otázka nějaký ohleduplnosti, spolehlivosti... (jakože když to je "hele, mám tě rád/a, ale přijedu, až se mně bude chtít" nebo "mně se čůrat nechce, tak přidej do kroku", tak si asi může člověk myslet, že si ho někdo neváží, necejtí podporu...?)
 
Lord_Palda
* 29. ledna 2019 [12:15:25] Re :: link
Lord_Palda » imho ne, od určitého věku je už těžké dělat kompromisy a měnit zaběhnuté vzorce chování a řekněmě si upřímně, už v tom věku jsme :D (proto tvrdím, Že můj největší životí úspěch je, že jsem k sobě našel kompatibilní ženu ochotnou se mnou vydržet)
 
swagger
27. ledna 2019 [4:56:07] Re :: link
swagger » nicmene, da se doopravdy brat urcity druh sebestrednosti jako charakterova vada, ac jsem na to od prapocatku upozornoval?
 
swagger
27. ledna 2019 [4:54:30] Re :: link
swagger » tak nam to vydrzelo tri tydny cca, nez jsem byl oznacen za sebestrednyho hajzla, ktery neveri nikomu a to je kritika on point
 
utubutu
* 18. ledna 2019 [23:09:24] Re :: link
utubutu » binnmode (17:13:32): nemas, vzdyt te ani nepoznam v metru!
Jak to vyresit... cislo na tebe taky nemam, ze bys to poslal WA...
Tak ten vyjev alespon popis .)
 
jen příspěvky od:
(zastavit refresh) << na vršek nahoru :: 40-59 z 23553 :: dolů dospod >>